Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Hakkımızda

Aktif Dantel Fabrikaları, 1996 yılında girdiği gelinlik dantel sektörüne ilk günden bu yana hizmet vermeye devam eden firmamız; çalışan, yönetim ve işletme portföyü olarak Türkiye’nin gelinlik dantel sektöründe öncü temsilcilerdendir. Küreselleşen dünyada tüm yönetim modelini geliştirmiş ve tüm departmanlarının dinamiğini MİSYONU VİZYONU ve DEĞERLERİ doğrultusunda düzenlemiştir. Sektöre yön veren, başarılı ve kalifiyeli ekibiyle aynı zamanda duayen tasarımcılarıyla, sizler için en güzelini ve en kalitelisini üretmeye devam etmektedir. 4000 m2 kapalı üretim alanında, en son teknolojiyi ve otomasyon sistemlerini kullanarak, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet sunmaktadır.  

Aktif Dantel Fabrikaları, gelinlik ve dantel sektörünün en prestijli uluslararası fuarlarında yer alarak Türkiye’nin gelinlik dantel sektöründe önde gelen ihracatçılar arasında yerini almaktadır. Bu bağlamda, 5 kıtada 25’den fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin ekonomisine, iş gücüne ve üretimine katkı sağlamaktadır. Yurtiçinde her geçen gün sayısını arttırdığı mağazalarıyla, yerli ve yabancı müşterilerine ürettiği dantelleri sunmaktadır.

Misyonumuz
Sürekli kalite ve hizmeti ana hedef belirleyip ve bu konudan ödün vermeden en büyük sermayenin müşteridir bilinci ile hareket eden Aktif Dantel Fabrikaları, en iyi kaliteyi en uygun fiyatlara müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Müşteriye değer veren samimiyetimiz, sürekli hizmeti kendisine misyon edinen ve ticari ahlakı ön planda tutan profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz
Aktif Dantel Fabrikaları, büyümeyi, sürekli kalite standardını yükselterek ve müşterileri ile bütünleşerek dantel sektöründe oluşturduğu güven ile, yurt genelinde kazandığı başarıyı yurt dışında da sürdürmektedir. Müşteri hizmet kalitesinde taviz vermeden, müşteri portföyünü genişleten Aktif Dantel Fabrikaları yurtdışına kendi markasını taşıyarak, bu alanda bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

 • Çevreye, İnsana Saygı ve Duyarlılık, Sürekli Gelişim
 • Adil Olmak, Güven
 • Şeffaflık, İş Birliği
 • Çözüm Odaklılık

Hizmet Politikamız
Ürünlerinde kaliteye, güvenirliğe, sürdürülebilir teknolojiye ve fiyat açısından rekabetçi olmaya özen gösteren Aktif Dantel Fabrikaları, Türkiye ve Dünya genelinde ki müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının önemli bir sağlayıcısı olmak, ürün, satış ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini artırarak ve en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, ürünlerine bağlılığını artırmak ve pazarda lider konumda yerini korumaktır. Bu hedeflere ulaşırken, en temel politikamız ise, sektöre katma değer sağlayıp kalıcı olabilmektir.

 

 

 

Resim
 • English
  EnglishEnglishEnglishEnglishEnglishEnglishEnglish
 • Русский
  РусскийРусскийРусскийРусскийРусскийРусскийРусский
 • عربي
  عربيعربيعربيعربيعربيعربيعربي
 • Türkçe
  TürkçeTürkçeTürkçeTürkçeTürkçeTürkçeTürkçe
X